بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 10772
تعداد بازديد کنندگان سايت: 66517208 تعداد بازديد زيرپورتال: 25238 اين زيرپورتال امروز: 45 سایت در امروز: 7409 اين صفحه امروز: 18 دريافت RSS در امروز: 3 دريافت RSS صفحه: 0
تور جشنواره بیطار در استان کرمانشاه برگزار شدتور جشنواره بیطار در استان کرمانشاه برگزار شد
تور جشنواره بیطار در استان کرمانشاه برگزار شدتور جشنواره بیطار در استان کرمانشاه برگزار شد
1396/6/11 شنبه
تور جشنواره بیطار در استان کرمانشاه برگزار شد
تور یک روزه ویژه جشنواره تخصصی فیلم و عکس بیطار در استان کرمانشاه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جشنواره، جمعی از اعضا و مسئولان انجمن سینمای جوانان و عکاسان خبری استان کرمانشاه در تور  ویژه جشنواره فیلم و عکس بیطار که از سوی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برکزار شد، حضور پیدا کردند.

این تور با هدف آشنایی فیلم سازان، عکاسان و هنرمندان کرمانشاهی با فعالیت های تخصصی دامپزشکی، انعکاس خدمات این حوزه و همچنین فراهم کردن فرصت حضور هنرمندان در جشنواره تخصصی فیلم و عکس بیطار برپا گردید که در این راستا هنرمندان از واکسیناسیون دام های عشایر و نیز نحوه دامپروری صنعتی در استان بازدید، عکاسی و فیلمبرداری کردند.

مجموعه کشت و صنعت شیر و دام کنگاور اولین مقصد گروه هنرمندان بود که شرکت کنندگان با حضور در این مجموعه ضمن آشنایی و بازدید از مراحل مختلف پرورش، نظارت های بهداشتی دامپزشکی، شیردوشی، واکسیناسیون و ... در این مرکز به سوژه پردازی با موضوعات مختلف جشنواره و انعکاس سختی های کار دامپزشکی و فعالان این عرصه پرداختند.

حضور در میان عشایر ایل ذوله و تهیه عکس و فیلم از واکسیناسیون دام های آنها از دیگر برنامه تدارک دیده شده برای هنرمندان بود که عکاسان در این بازدید سوژه های تخصصی از خدمات دامپزشکی را به تصویر کشیدند.

منبع: روابط عمومی جشنواره

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است